publikoval admin , streda, 07/12/2022 - 19:39
Mali sme veľmi úspešný DOD

Dňa 7.12.2022 sme znovu otvorili brány našej školy a po covidovej pandémií sme sa znovu mohli predstaviť verejnosti a prezentovať naše študijné odbory prezenčnou formou a ukázať jej nielen naše priestory, ale aj nazrieť do sveta a života stredoškolákov a priblížiť jej víziu školy.

V tento deň nás navštívilo 232 žiakov základných škôl z Košíc a okolia, ktorí prejavili záujem o študijné odbory našej školy. V priestoroch auly školy bola odprezentovaná ponuka a základné informácie k študijným odborom a rôzne kvízy. Následne sa záujemcovia presúvali priestormi školy, kde im boli bližšie prezentované študijné odbory s možnosťou odbornej konzultácie, a taktiež si mohli vyskúšať rôzne aktivity v rámci študijného odboru (virtuálna realita, práca s grafickými programami od Adobe, maľovanie na plátno, lego stavebnice, práca s robotmi a 3D tlač).

Počas celého dňa prebiehali aj rôzne súťaže o vecné ceny a reklamné predmety našej školy. Žiaci si overili aj náročnosť prijímacích skúšok zo slovenského jazyka a matematiky. Všetkým účastníkom „Dňa otvorených dverí“ ďakujeme za návštevu a veríme, že sa opäť stretneme. Ďakujeme partnerom Dňa otvorených dverí za darčeky a vecné ceny pre záujemcov o našu školu: Cry For Mercy, Caste & Maxx Drinks, Navitel CZ, Lavacom, Rodičovské združenie.

Video z Dňa otvorených dverí čoskoro zverejníme na našich sociálnych sieťach!

Mali sme veľmi úspešný DOD

 

Mali sme veľmi úspešný DOD

 

Mali sme veľmi úspešný DOD

 

Mali sme veľmi úspešný DOD