publikoval admin , pondelok, 18/12/2017 - 14:55
Staň sa na jeden deň žiakom našej školy

Počas posledného dňa otvorených dverí na našej škole ste sa mohli stať na pár chvíľ žiakom SOŠ Ostrovského. Čo to  obnášalo? Malo to viac výhod, ako by sa mohlo zdať. Táto akcia Vám mala pomôcť hlavne pri výbere správnej cesty po ukončení základnej školy. Zúčastniť ste sa mohli rôznych „hodín“ , napríklad  hodiny programovania, hodiny sieťových technológií, webdesingu, atď. Malým bonusom bola možnosť výhry rôznych zaujímavých cien v našej súťaži. Najväčším ťahákom súťaže bol tablet značky Lenovo.

Staň sa na jeden deň žiakom našej školy

Dobrodružstvo za poznaním školy sa začalo v aule,  kde ste sa mohli dozvedieť pár základných informácií o škole, ako napríklad informácie o podmienkach prijatia, možnostiach štúdia a o našich odboroch. A potom to celé začalo. Vybraní žiaci po skupinkách odvádzali návštevníkov DOD na azda najzaujímavejšiu časť celej akcie. Bola to prezentácia rôznych zaujímavostí na našej škole.

Staň sa na jeden deň žiakom našej školy

Počas nej bolo možné navštíviť mnoho zaujímavých zákutí našej školy, ako napríklad fotoateliér na prízemí. Na druhom poschodí , konkrétne v učebni č.205 prebiehala hodina realitného maklérstva.

​​​​Staň sa na jeden deň žiakom našej školy

Najzaujímavejším poschodím  bolo tretie poschodie, ktoré je kráľovstvom informatikov. Na hodine robotiky ste mohli vidieť v akcii našich lego robotov, ktorí sa zúčastnili niekoľkých súťaží, v ktorých zožali obrovský úspech. O možnostiach programovania hier ste sa mohli dozvedieť viac na hodine programovania.     

​​​​Staň sa na jeden deň žiakom našej školy

Zlatým klincom celého programu bola prezentácia nášho partnera , firmy AT&T. Samozrejme , pár minút prednášky vám nedá dostatok informácií, aby ste  mohli začať pracovať s týmito modernými technológiami.

Staň sa na jeden deň žiakom našej školy

   Zaujala vás nejaká problematika? Ak áno tak neváhajte a staňte sa členom nášho Ostrov teamu!

Staň sa na jeden deň žiakom našej školy

Zverejnenie výhercov tomboly DOD:

VÝHERCOVIA CIEN SÚ:

/*CENY BUDÚ ZASLANÉ NA ADRESU ŠKOLY*/

 

TABLET LENOVO:

MAREK TUŽÁK - ZŠ SERVERNÁ 21

 

3D PUZZLE:

DÁVID ŠOFRANKO  - ZŠ J.A.KOMENSKÉHO - RV

 

LICENCIA NA ESET - MOBILE SECURITY PRE ANDROID:

TOMÁŠ VAŇO -  CIRKEVNÁ ZŠ S MATERSKOU ŠKOLOU SV. GORAZDA, JUHOSLOVANSKÁ 2

 

TRIČKO "THINKPAD 25":

XAVER BECZE - RV PIONIERKA

 

Ďalšie fotografie si môžete pozrieť na našej fanpage na FB.

Prílohy